Zaustavljen „plavi voz“

NEZAVISNE NOVINE,

Derbi: Mec u Mostaru nekoliko puta prekidan zbog ubacivanja pirotehnike na teren. Policija ispraznila tribinu sa gostujucim navijacima

Autori: VEDRAN RADENOVIĆ EDIN SKOKIĆ

Sloboda je prvi klub koji je ovog proljeca uspio savladati Željeznicar. Tuzlaci su juce u 24. kolu Pemijer lige BiH na stadionu "Tušanj" slavili protiv lidera na tabeli rezultatom 1:0. Seriju od 12 utakmica Željeznicara bez poraza prekinuo je u 2. minutu Damir Smajlovic. S desne strane centaršut je uputio Senad Mujic, a Smajlovic uputio loptu iza leda nemocnog Ibrahima Šehica. Iako su "plavi", posebno u drugom poluvremenu, krenuli ofanzivno prema golu domacina, golaman i kapiten Denis Mujkic ost .....