Borac opet na vrhu

NEZAVISNE NOVINE,

Titula: Nakon kiksa glavnog konkurenta, "crveno plava" ekipa šest kola prije kraja ima veliku šansu da se okiti titulom prvaka BiH

Autori: VLADIMIR GRBIĆ

Golom Saše Kajkuta u 24. minutu meca Borac je savladao Rudar Prijedor (1:0) i nakon kompletiranog 24. kola Premijer lige opet dospio na celo tabele ispred Željeznicara. Nakon kiksa glavnog konkurenta, "crvenoplava" ekipa je pred 5.000 vatrenih navijaca ostvarila još jedan vrijedan trijumf i šest kola prije kraja ima veliku šansu da se okiti titulom prvaka BiH. Nakon što je golom u 90. minutu u porazu od Zeljeznicara (2:4) donio veliku nadu svojoj ekipi, napadac Borca je pokazo da je period bez g .....