Široki poklekao u samom finišu

Domacin imao dvije stative, a gol primio s igracem više

Autori: D.KNEZOVIĆ

Tako blizu, a tako daleko! Tako se može opisati još jedna evropska avantura Širkobriježana koja je trajala kao i dosta puta do sada cetiri utakmice. Možda nikada bliže igraci Širokog Brijega nisu bili evropskom iskoraku s obzirom na rezultat iz Beca i 80 minuta revanš a na Pecari. Ipak, Austrijanci (prošle godine Šturm) i ovoga puta bili su spretniji i sretniji. Austrija je na Pecari slavila s 1:0. Iako su gosti u prvom poluvremenu imali veci posjed lopte, dvije velike prilike propustili su doma .....