Šok u Banjaluci

NEZAVISNE NOVINE,

Opomena: Svima nam je teško nakon poraza, ali moramo da dignemo glavu i nastavimo da igramo, rekao Trivunovic

Autori: VLADIMIR GRBIĆ

Široki se pokazao kao kvalitetnija i srecnija ekipa i slavili su sasvim zasluženu pobjedu, rekao je Vule Trivunovic kapiten Borca, nakon poraza od Sirokog Brijega (2:3). Borac je loše otvorio utakmicu i to su gosti znali da iskoriste i preko Gorana Zakarica, u 23. minutu, dodu u vodstvo. Do kraja prvog dijela Borac je stihijski napadao, ali nije uspio ozbiljnije da ugrozi gol Sirokog. Pocetak drugog dijela donio je "blic krig" Sirokog. Prvo je u 53. minuti na 2:0 povisio Manuel Varea, a treci go .....