Rejnin poklon Arsenalu

Uprkos igracu manje, Liverpul vodio do 90. minute, kada je španski golman postigao autogol

Autori: O.L.

Bizarni autogol Pepea Rejne (Reina) odnio je Liverpulu pobjedu u derbiju prvog kola engleske Premijer lige protiv Arsenala (1:1). Uprkos igracu manje, Liverpul je vodio do 90. minute, kada je španski golman prakticno sam unio loptu u svoj gol. Nakon duela sa Maruanom Šamakom (Marouane Chamakh), lopta se odbila od stative u Rejnine ruke, a on je, sa njom, ušao iza gol-linije. Nakon dosadnog prvog poluvremena, jucerašnja utakmica na Enfildu bila je mnogo sadržajnija u drugom. Prije odlaska na odmo .....