Borac u gostima 4 od 4

DNEVNI AVAZ,

Gol odluke postigao Stanceski u 84. minuti

Autori: N.MAKSIMOVIĆ

Fudbaleri Buducnosti pružili su protiv lidera premijerligaš ke tabele Borca najbolju igru na domacem terenu u dosadašnjem dijelu sezone, ali ni ovog puta nisu uspjeli izboriti pobjedu. Banjalucani su i u cetvrtom gostovanju ove sezone bili uspješni, osvojili su svih 12 bodova, a nisu primili nijedan pogodak (gol-razlika na strani 5:0). U prvom poluvremenu vidjeli smo po jednu dobru priliku na svakoj strani. U 28. minuti Darko Maletic mogao je kazniti nesmotrenost domaceg golmana Muriza Husica, k .....