Borac po navici

Banjalucani: Borac zabilježio šestu uzastopnu pobjedu, a strijelci u trijumfu nad Slobodom bili su Stajic i Nikolic

Autori: VEDRAN RADENOVIĆ VLADIMIR GRBIĆ

Fudbaleri Borca zabilježili su šestu uzastopnu pobjedu u Premijer ligi BiH. Banjalucani su juce na svom terenu u mecu 9. kola savladali Slobodurezultatom 2:0. Borac je potpuno dominirao u prvom poluvremenu. Stvorio je nekoliko prilika pred golom Denisa Mujkica, a u 11. minutu krunisao je dominaciju odlicnim šutom Duška Stajica sa 25 metara. Sest minuta kasnije bilo je 2:0. Duško Sakan je odlicno uposlio Stevu Nikolica, koji je bio jedan na jedan sa golmanom Mujkicem, koji je ponovo loše reagovao .....