Drina iskoristila krizu Sarajeva

DNEVNI AVAZ,

Zvornicani poveli u 3. minuti nadoknade, domaci izjednacili u sljedecem napadu

Autori: N.DEMIROVIĆ

Kriza u Fudbalskom klubu Sarajevo sada se definitivno može upotpuniti i onim rezultatskim segmentom. Poslije ispadanja iz Kupa BiH, Sarajevo nije uspjelo kao domacin pobijediti Drinu. Bilo je 1:1, a gosti mogu žaliti što nisu osvojili puni plijen s obzirom na to da su ih od tog uspjeha dijelile sekunde. Pokušaji glavom Sarajevo je dobro otvorilo utakmicu. U 8. minuti lijepo je ubacio Branislav Arsenijevic, ali je Alen Avdic glavom šutirao pored gola. Šest minuta poslije i Dženaldin Hamzagic poku .....