Dragičević se odužio treneru Musi

OSLOBOĐENJE,

Novi strateg plemica Slaven Musa uveo Matu Dragicevica u 60. minuti, a ovaj mu sa dva pogotka donio pobjedu u trenerskom debiju pod Bijelim brijegom

Autori: M.I.

Zrinjski je u posljednjoj utakmici 14. kola nogometne Premij er lige BiH u Mostaru savladao ŠirokiBrijegsa4:3. Hercegovacki derbi prepun rezultatskih preokreta na kraju je pripao plemicima koji su pod vodstvom novog trenera Slavena Muse najavili bolje dane u prvenstvu BiH iako se sa ovim bodovima nisu pomjerili sa 14. pozicije koju trenutno zauzimaju. Domaci su poveli u drugoj minuti kada je Lendric iskoristio grešku odbrane Širokog i mati rao golmana Brekala, no slavlje je potrajalo svega šest .....