Bjelica: Mlađi igrači su se uplašili

OSLOBOĐENJE,

Do kraja prvenstva cemo igrati rastereceno i bez rezultatskog imperativa, tako da ce mladi ima ti još pri li ke da se po kažu, rekao je Dragan Bjelica, trener Slaviji

Autori: A.K

Fudbaleri Slavije doživjeli su težak poraz u Širo kom Bri jegu protiv istoimene ekipe, gdje su u 27. kolu Premijer lige BiH izgubili re zultatom 4:1. Tim iz Is tocnog Sara jeva uspio je povesti prekog Igora Radovanovica u 9. minu ti, ali je nepuni minutposlije izjednacio Mi šic. To talni preokret Širo kobriježani su na pravili u drugom poluvremenu kad su pos ti gli još tri po got ka. “Poveli smo u ra noj fazi utakmi ce i sta li na to me. Ova mla da ekipa Slavije se jednostavno nijesnašla u Širo .....