Rođaci presudili Želji

Gol odluke postignut iz slobodnog udarca sa skoro 30 metara

Autori: S.PINJO

Rodaci Nermin i Elvedin Varupa presudili su Željeznic aru u trecem kolu Premijer lige. Travnik je slavio istim rezultatom kao i lani, sa 2:1. Šanse Travnika „Veziri“ su bolje otvorili utakmicu i poveli u 4. minuti. Kristijan Ivešic uposlio je Nermina Varupu, koji je sam ušao u kazneni prostor i pored nemocnog golmana Elvisa Karica plasirao loptu u mrežu. Travnik je u nastavku stvorio još nekoliko prilika, dok Željo nije mogao povezati redove sve do finiša poluvremena. Haris Redžepi je u 33. minu .....