Plavi“ za poluvrijeme deklasirali „Rođene“

Tri gola postigao Adilovic, jedan Smajic, a pocasni za goste Rovcanin

Autori: Z.ŠARIĆ

Kao i na utakmici protiv Slobode, Željeznicar je vec u prvom poluvremenu riješio pitanje osvajanja bodova. Na odmor su otišli rezultatom od 4:0, a Velež je u posljednjim minutama iz penala došao do pocasnog gola. Furiozan pocetak Željeznicar je poceo puniti mrežu Veleža vec u drugoj minuti. Zajko Zeba izveo je slobodan udarac, odbrana Veleža samo je nakratko intervenirala, a Eldin Adilovic je natrcao na odbijenu loptu i pogodio za 1:0. Do novog gola domaci su mogli u 9. minuti, kada su u prilici .....