Plavi' razbili Slaviju

Gosti, koji su vec 12 meceva bez poraza, cetiri gola postigli u drugom poluvremenu

Autori: G.IVANKOVIĆ

Agonija Slavije se nastavlja. Nakon dobre igre fudbalera iz Lukavice u prvom poluvremenu (1:1), Željeznicar se prikljucio grupi rivala koji suotporSlavije slomiliudrugom za konacnih 1:5. ”Plavima” s Grbavice ovo je bila šesta prvenstvena pobjeda u nizu i 12. uzastopna utakmica u svim takmicenjima bez poraza. S druge strane, Slavija je bez pobjede u devet posljednjih kola pa je i dalje prikovana za dno tabele. Vukelja pogodio Bolje otvaranje Slavija je iskoristila u 14. minuti preko Ljubiše Vukel .....