Udineze je ipak neki drugi svijet

DNEVNI AVAZ,

Italijani su odigrali tačno onoliko koliko im je trebalo za sigurnu pobjedu, kaže stoper Ješe

Autori: D.KNEZOVIĆ

Kako je počelo, dobro se završilo! U jednoj rečenici mogla bi se sažeti prva utakmica 3. pretkola Evropske lige između Širokog Brijega i Udinezea (1:3), koja je u četvrtak navečer odigrana u Zenici. Široki je hrabro otvorio utakmicu, prvi je zaprijetio, ali su lucidnost i velemajstorija Antonija di Natalea u 16. minuti usmjerile utakmicu. Na poluvremenu su Italijani vodili sa 3:0, a po Široki je sreća da su u nastavku smanjili brzinu i pustili protivnika da se malo igra. Gol Dine Ćorića u 77. mi .....