Željezničar bolji s igračem manje

Hodžić u 15. minuti doveo goste u vodstvo, potom propustio dvije velike šanse, pa pocrvenio u 45. minuti zbog simuliranja penala

Autori: V.BEGUNIĆ

Borbeni derbi između Čelika i Željezničara jučer je na Bilinom polju opravdao očekivanja i ponudio velike preokrete i greške, a završio je možda i najrealnijim ishodom 2:2, iako su Zeničani cijelo drugo poluvrijeme imali igrača više na terenu. Kazna za promašaje Prvo uzbuđenje desilo se u 11. minuti, kada je Vernes Selimović pao u kaznenom prostoru Čelika nakon duela s Kenanom Horićem, a sudija Danijel Pajić pokazao na korner. Željo je poveo u 15. minuti. Nakon što je golman Adis Nurković nespre .....