Mirko Marić, džoker s klupe

Ušao s klupe i za pola sata postigao oba pogotka

Autori: D.KNEZOVIĆ

Branilac naslova Široki Brijeg pobijedio je Olimpic sa 2:0u prvojutakmici četvrtfinala Kupa BiH, odigranoj na Pecari. Domaćin je od prve minute krenuo odlučno i već u 3. minutikolosalnu prilikuu pogodak nisu pretvorili najprije Dino Ćorić, a nekoliko sekundi poslije i Krešimir Kordić. Uslijedio je pokušaj Amara Rahmanovića pa još jedna šansa Kordića. Njegov udaracodbranio je vratargostiju Dino Hamzić, isto kao šut Vlade Zadre. U 52. minuti Kordić je u padu pospremio loptu u mrežu, ali se s velik .....