Stojčev skratio muke navijača

Strijelci za domaće Velkoski i Stojčev, za Mostarce pogodio Hebibović

Autori: A.MIZDRAK

Trijumfom nad Veležom na Koševu fudbaleri Sarajeva kompletirali su 23. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine. Do pobjede od 2:1 izabranici trenera Roberta Jarnija došli su mnogo teže nego što se to očekivalo, mada su Mostarci na Koševo doputovali oslabljeni, bez čak še s t orice prvotimaca. Naime, 5.000 domaćih navijača strepilo je sve do 75. minute, kada je koševski premijerligaš stigao do pobjedonosnog gola. Sarajevo je otvorilo susret dosta bojažljivo, a gosti su prvi zaprijetili u 10. minut .....