Domaći iskoristili penale, Tripić odbranio Kapetanu

Mladost vjerovatno osigurala opstanak Strijelci Savić i Komarčević

Autori: D.TEŠIĆ

Mladost je jučer u posljednjem meču 26. kola Premijer lige BiH u fudbalu u Bijeljini savladala Vitez sa 2:0. Domaći su do pobjede došli nakon dva opravdano dosuđena jedanaesterca, dok gosti svoju priliku sa 11 metara nisu iskoristili. Mladost je došla u prednost u 40. minuti. Srđan Savić je prvo izborio penal da bi ga uspio pretvoriti u gol. Vitez je mogao do izjednačenja u 68. minuti da je Armin Kapetan realizirao najstrožiju kaznu. No, golman Mladosti odbranio je njegov udarac.Konačni rezultat .....