Argentinski tango presudio gostima

DNEVNI AVAZ,

Huan Manuel Varea dvostruki strijelac za domaće

Autori: D.KNEZOVIĆ

Široki Brijeg jučer je upisao novu pobjedu, nadigravši Sarajevo sa 3:1. Utakmicu, igranu na izuzetno teškom terenu, bolje su otvorili gosti, koji su već u petoj minuti zaprijetili preko Vučine Šćepanovića. No, na sreću Širokobriježana, golman Luka Bilobrk bio je na mjestu. Domaćin je uzvratio u 11. minuti. Brazilac Vagner šutirao je iskosa s desne strane, a golman gostiju Adi Adilović izbio je loptu u korner. U 14. minuti, slavlje domaćina. Sjajnu akciju započeo je Dino Ćorić, proigravši Vagnera .....