Naše nade remizirale protiv Makedonije

Susret odigran u Skoplju, puleni Tonija Karačića bili bolji

Autori: H.KLAČAR

Juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovina (U-19) jučer je u Skoplju u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo remizirala s domaćinom turnira, selekcijom Makedonije 1:1. U otvorenoj utakmici na obje strane naši mladi “Zmajevi” imali su više od igre u prvih pola sata. Međutim, Makedonci su poveli u 33. minuti preko Danijela Krezića nakon sjajne kontre poslije kornera koji je izvela naše reprezentacije. Izjednačenje je stiglo u 41. minuti preko kapitena nacionalne selekcije Samira Radovc .....