Neredi u Zenici

Čelik poveo autogolom Hebibovića u 22., a izjednačio Benko u 51. minuti susreta.“Horde zla” napale specijalce,rasističkom vrijeđanje Ikandea.Utakmica trajala 119 minuta

Autori: V.BEGUNIĆ

Čelik i Sarajevo odigrali su neriješeno 1:1 u derbiju petog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Kada se sve sabere, to je i najpravedniji ishod ovog susreta, koji je, zbog navijačkog divljanja, trajao čak 119 minuta. Nakon izjednačujućeg gola, gostujući navijači ponovo su počeli bacati topovske udare, sukobili su se sa specijalcima, a onda ih i gađali stolicama. Policija je uzvratila palicama, a poslije i vodenim šmrkom. Navijači Sarajeva “Horde zla”, koje su bile smještene na sjeveru, potuk .....