Trijumf s igračem manje

OSLOBOĐENJE,

Iako su vec u 19. minutu ostali bez Todorovica, Trebinjci zasluženo slavili l Strijelac jedinog gola Mulina promašio penal

Autori: SINIŠA ŠIJAKOVIĆ

Stadion Police. Gledalaca 50. Glavni sudija Novo Panic (Doboj) 6,5. Pomocnici: Miroslav Miric (Šamac), Jovan Kajtez (Modrica), delegat: Rudolf Maric (Posušje) Rudolf. Strijelac: 1:0 - Mulina (44). Žuti kartoni: Boškovic (Leotar), Džuric, Husic, Studenovic, Kobaš (Orašje). Crveni karton: Todorovic (Leotar) 19 minut. Igrac utakmice: Željko Radovic (Leotar). LEOTAR: Božovic -, Drec 6,5 (od 71. Jovanovic 7), Radovic 7, Boškovic 7, Mulina 7, Minic 5,5 (od 90. Andric -), Todorovic 5, Curic 7, Stupic .....